Gabinet dietetyczny online

JeszFresh to poradnia dietetyczna oferująca profesjonalne usługi dietetyka przez internet.

Poradnia dietetyczna JeszFresh

powstała z myślą o osobach stawiających sobie za nadrzędny cel utrzymanie dobrego stanu zdrowia oraz samopoczucia przez długie lata.

Misją firmy

jest zwiększanie świadomości w zakresie zdrowego stylu życia i odżywiania, bez konieczności ciągłego stosowania się do sztywnych diet odchudzających.

Poradnia oferuje

autorski program dietetyczny dla dzieci i dorosłych. Dzięki naszej kuracji nie tylko osiągniesz swój cel – schudniesz, poprawisz wyniki badań, zwiększysz masę mięśniową – ale także nauczysz się, jak prawidłowo się odżywiać bez zbędnych wyrzeczeń i liczenia kalorii. Nasz dieta to program żywienia na całe życie!

Zapraszamy na indywidualne konsultacje dietetyczne online.

Plany żywieniowe

układane są przez dietetyka oraz specjalistę ds. żywienia człowieka, w oparciu o wywiad żywieniowy oraz analizę składu ciała metodą bioimpedancji, uwzględniając indywidualne potrzeby organizmu, preferencje żywieniowe oraz stany chorobowe.

Przed wizytą w poradni dietetycznej

sprawdź nasz grafik oraz zapisz się na konsultację.


Serdecznie zapraszamy

Kontakt

mgr inż. Aleksandra Kilen-Zasieczna
Dietetyk, specjalista ds. żywienia człowieka
Autorka licznych publikacji z zakresu zdrowego stylu życia. Specjalistka na wielu kluczowych portalach internetowych w dziedzinie dietetyki, zdrowego żywienia, żywienia w chorobach. Promotorka prawidłowego odżywiania, która za cel stawia sobie zmianę nawyków żywieniowych swoich pacjentów.