Jadłowstręt

Porady dietetykaKategoria: ChorobyJadłowstręt
Anonimowy zapytał 2 lata temu

Dzień dobry, jestem mamą 12 letniej dziewczynki która od urodzenia nie je mięsa, nie je go bo go nie toleruje. Jako niemowle wciąż miała alergie bóle brzucha. W konsekwencji jej dieta ta głownie węglowodany ( ryż , makaron, białe pieczywo po ciemnym boli ją brzuch) Jaja, nabiał, jabłka i banany, czekolada. czasem orzechy. W konsekwencji córka choć ma dobre badania to przy wzroście 168 waży 68 kg. Teraz zaczeła się odchudzać , ale ponieważ po wszystkich zdrowych rzeczach boli ją brzuch, drastcznie zmniejszyła ilość spożywanych posiłków.Jestem zapisana do gastrologa, ale już nie wiem za bardzo jak z nią postępować i co dawać jej jeść. Moje pytanie ogólnie jest takie czy istnieje możliwość ułożenia diety odchudzającej skompletowanej indywidualnie do potrzeb smakowych, lub fanaberii żywieniowych, albo alergii , bo tak naprawdę nie wiadomo dlaczego ona je tak wybiórcze rzeczy?pozdrawiam,Monika

1 odpowiedzi
AleksandraAleksandra Personel odpowiedział 2 lata temu

Dzień dobry Pani Moniko, jak najbardziej jest taka możliwość, jednak na początku należy zdiagnozować przyczynę bóli brzucha, ponieważ ewentualna choroba może wiązać się z ograniczeniami dietetycznymi . 

0
Connecting
Please wait...
Wyślij wiadomość

Przepraszamy! Nie ma nas w tej chwili online. Pozostaw nam wiadomość, a my postaramy się odpowiedzieć na nią tak szybko jak to możliwe.

Twoje imię
* Email
* Opisz swój problem
Zaloguj do Chat'u

Masz pytania? Teraz jesteśmy do Twojej dyspozycji online. Napisz nam wiadomość. :)

Twoje imię
* Email
Jesteśmy online!
Prośba o ocenę

Pomóż nam być jeszcze lepszym, wypełnij ankietę odpowiadając na jedno proste pytanie

Czy Twój problem został: