Jak pozbyć się brzucha?

Porady dietetykaKategoria: OdchudzanieJak pozbyć się brzucha?
Anonimowy Personel zapytał 3 lata temu

Witam, ważę 54,5 kg. Wiem, że nie jest to wysoka waga ale chciałabym się pozbyć brzucha dokładnie z dolnej jego partii, dodam, że ćwiczę co drugi dzień na siłowni. Prosiłabym o jakąś podpowiedź odnośnie tego czego nie powinnam jeść lub ograniczać a co powinnam spożywać np. w większych ilościach. Mam 21 lat i 168 cm wzrostu.

1 odpowiedzi
Monika odpowiedział 3 lata temu

Dieta powinna być urozmaicona, by dostarczać wszystkie niezbędne składniki odżywcze konieczne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Węglowodany najlepiej spożywać w postaci razowego lub pełnoziarnistego pieczywa, naturalnych płatków zbożowych, brązowego ryżu, kasz czy makaronu z pełnego ziarna. Uzupełnieniem diety powinny być warzywa, owoce, nabiał, chude mięsa, ryby, nasiona roślin strączkowych oraz w ograniczonej ilości tłuszcz. Należy unikać słodyczy, fast-foodów, słodzonych napojów, alkoholu i produktów wysoko przetworzonych. Do sprawy najlepiej podejść kompleksowo, dlatego efekty przyspieszy i utrwali regularna, dostosowana do własnych możliwości aktywność fizyczna. Proszę pamiętać, że dieta powoduje redukcję tkanki tłuszczowej we wszystkich segmentach ciała, a nad poszczególnymi segmentami (np. segmentem brzusznym) warto głownie pracować odpowiednim rodzajem aktywności fizycznej.

0
Connecting
Please wait...
Wyślij wiadomość

Przepraszamy! Nie ma nas w tej chwili online. Pozostaw nam wiadomość, a my postaramy się odpowiedzieć na nią tak szybko jak to możliwe.

Twoje imię
* Email
* Opisz swój problem
Zaloguj do Chat'u

Masz pytania? Teraz jesteśmy do Twojej dyspozycji online. Napisz nam wiadomość. :)

Twoje imię
* Email
Jesteśmy online!
Prośba o ocenę

Pomóż nam być jeszcze lepszym, wypełnij ankietę odpowiadając na jedno proste pytanie

Czy Twój problem został: