Jak szybko stracić 8 kg?

Porady dietetykaKategoria: OdchudzanieJak szybko stracić 8 kg?
Anonimowy Personel zapytał 3 lata temu

Witam, mam 22 lata i lekką nadwagę. Nie czuję się dobrze z nadmiarem tkanki tłuszczowej, gromadzącej się zwłaszcza na brzuchu. Mam za sobą kilka (może nawet kilkanaście) nieudanych prób odchudzania. Co zrobić, aby wreszcie skutecznie i szybko schudnąć?

1 odpowiedzi
AleksandraAleksandra Personel odpowiedział 3 lata temu

Dzień dobry,
Twój metabolizm może być spowolniony przez liczne próby odchudzania. Stosowanie diet popularnych, których kaloryczność jest bardzo niska np. 800 kcal lub 1000 kcal lub jest niższa od Twojej podstawowej przemiany materii, powoduje bardzo duże spowolnienie tempa przemiany materii, a w konsekwencji trudności ze spadkiem zbędnych kilogramów.
Dlatego na początku warto zwrócić uwagę na błędy żywieniowe, które popełniasz i stopniowo je eliminować. Skuteczne i szybkie (od 0,5-1 kg na tydzień) odchudzanie polega na trwałej zmianie nawyków żywieniowych oraz wprowadzenie regularnej aktywności fizycznej – nie tylko na czas odchudzania, ale na całe życie.
Pozdrawiam Aleksandra Kilen-Zasieczna
Dietetyk, specjalista ds. żywienia człowieka

0
Connecting
Please wait...
Wyślij wiadomość

Przepraszamy! Nie ma nas w tej chwili online. Pozostaw nam wiadomość, a my postaramy się odpowiedzieć na nią tak szybko jak to możliwe.

Twoje imię
* Email
* Opisz swój problem
Zaloguj do Chat'u

Masz pytania? Teraz jesteśmy do Twojej dyspozycji online. Napisz nam wiadomość. :)

Twoje imię
* Email
Jesteśmy online!
Prośba o ocenę

Pomóż nam być jeszcze lepszym, wypełnij ankietę odpowiadając na jedno proste pytanie

Czy Twój problem został: