w ten czwartek o 20:00

WEBINAR

JAK SCHUDŁAM 15KG (A PRZY OKAZJI ODCHUDZIŁAM MĘŻA O 25KG), W ZALEDWIE 9 MIESIĘCY - BEZ DIET I LICZENIA KALORII!

Poznaj metody, jak skutecznie schudnąć bez diet – do wdrożenia od zaraz

DOŁĄCZ BEZPŁATNIE DO WEBINARU NA ŻYWO

JUŻ W TEN CZWARTEK O 20:00

NIGDY
WIĘCEJ
DIETY

DOŁĄCZ BEZPŁATNIE DO WEBINARU NA ŻYWO W CZWARTEK

Dni
Godz.
Min.
Sek.

Liczba miejsc ograniczona! Zapisz się już teraz, żeby wziąć udział.

Jeśli nie dostałaś potwierdzenia zapisu na webinar – napisz w zakładce kontakt

KIM JESTEM?

Nazywam się Ola Kilen-Zasieczna. Jestem twórczynią i właścicielką poradni dietetycznej JeszFresh. Zajmuję się świadomym odżywianiem i odchudzaniem. Od ponad 12 lat współpracuję z osobami, które chcą schudnąć i zadbać o swoje zdrowie.

Z wykształcenia jestem dietetykiem klinicznym – absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

Przez ten czas pomogłam ponad +4000 pacjentów i współpracowałam przy wielu projektach biznesowych dotyczących zdrowego odżywiania i stylu życia.

Jestem autorką kilkuset artykułów, w tym kilkudziesięciu na moim blogu. Prowadzę również warsztaty i szkolenia dla firm oraz webinary, edukując w zakresie świadomego odżywiania.

PRACOWAŁAM Z NAJLEPSZYMI

OPINIE O MNIE

"Przez całe życie gdzieś tam próbowałam schudnąć, ćwiczyłam, jadłam coraz mniej a mimo to dalej tyłam, problemem okazały się dolegliwości hormonalne. Z pomocą Oli wreszcie powoli udaje mi się zrzucać wagę i uczyć się co jeść i jak."
gwiazdki
Katarzyna
"Stały kontakt online z dietetykiem podczas trwania programu, a nawet potem dał mi motywację potrzebną do osiągnięcia celu."
gwiazdki
Weronika
"Ola w niesamowicie szczegółowy sposób wszystko tłumaczy i podpowiada. Jest bardzo kontaktowa i w przypadku problemów czy niepewności zawsze można do niej napisać. Ma bardzo ciepłe podejście."
gwiazdki
Marta
"Polecam wszystkim, którzy się jeszcze wahają. Ja się tak wahałam dobre dwa lata i bardzo tego żałuje, ciągle chodziłam senna jak "na haju", a po zmianie odżywiania mój ogólny stan zdrowia bardzo się poprawił."
gwiazdki
Kelly
Kelly
"Ola jest fantastyczną, bardzo ciepłą osobą. Przede wszystkim słucha pacjentów i świetnie motywuje do działania."
gwiazdki
Dominika
Kliknij tutaj

Twoja prywatność

Używamy plików cookie i podobnych technologii, aby personalizować treści i zapewniać lepszą jakość naszych usług. Klikając „Akceptuję” lub włączając opcję w Ustawieniach plików cookie, wyrażasz na to zgodę zgodnie z naszą polityką prywatności.

[latepoint_customer_dashboard]