Aleksandra Kilen-Zasieczna - dietetyk | JeszFresh.pl

Aleksandra Kilen-Zasieczna - dietetyk kliniczny

mgr inż. Aleksandra Kilen-Zasieczna

Dietetyk, specjalista ds. żywienia człowieka, właścicielka poradni
dietetyk-aleksandra kilen-zasieczna
Moim pacjentom pomagam wprowadzać prawidłowe nawyki żywieniowe na co dzień.

Uczę w jaki sposób samemu wybierać wartościowe produkty i przyrządzać zdrowe, a jednocześnie smaczne i łatwe posiłki dietetyczne.

Właściwe odżywianie nie oznacza bowiem stosowania wyniszczających organizm, popularnych diet cud oraz bezwzględnego liczenia spożytych w ciągu dnia kilokalorii, ale sięganie po żywność smaczną, odżywiającą ciało i dającą energię niezbędną do codziennego funkcjonowania, z jednoczesnym stosowaniem się do zasad prawidłowego żywienia.

Pani Aleksandra to świetna specjalistka! Do tego bardzo miła, wizyty u niej to czysta przyjemność! Do tego indywidualne podejście oraz jadłospis, udzielanie informacji i wsparcia właściwie przez cały czas trwania "terapii". Polecam także mamom karmiącym, ja karmię a mimo to dzięki Pani Oli mogę jeść racjonalnie, zdrowo i zrzucać kilogramy po ciążowe i nie tylko :)

Monika, www.google.pl

Świeże spojrzenie na jedzenie.

dopasuj ofertę

Jestem absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, na kierunkach: Dietetyka oraz Technologia Żywności i Żywienie Człowieka.

Jako dietetyk przyjmuję w poradni dietetycznej JeszFresh w Warszawie. Jestem ekspertem na wielu kluczowych portalach internetowych w dziedzinie dietetyki, zdrowego żywienia oraz żywienia w chorobach m.in. na portalu abczdrowie. Publikuję artykuły z zakresu zdrowego stylu życia na blogu JeszFresh, Fit&Easy oraz w serwisach internetowych (gazeta.pl, abczdrowie.pl oraz we-dwoje.pl), współpracuję m.in. z firmą Green Factory Holding oraz cateringiem dietetycznym. Moim celem jest zmiana nawyków żywieniowych pacjentów poradni JeszFresh.

Sprawdź opinie na mój temat na portalu Znany Lekarz, Ranking Lekarzy, ABC Zdrowie.

Miła i kompetentna pani dietetyk, wyjaśnia przystepnie zasady diety, odpowiada na nurtujące pytania. Dzięki wizytom w poradni zmieniłam mój sposób myślenia i bez szczególnych wyrzeczeń stosuję zaleconą dietę, czuję się swietnie!

Annnk, 52 lata, www.rankinglekarzy.pl

Zachęcam do odwiedzenia poradni

Przejdź do kontaktu