Jestem
dietetykiem klinicznym

Cześć, nazywam się Aleksandra Kilen-Zasieczna, jestem dietetykiem klinicznym, specjalistką w zakresie odchudzania i dietetyki dziecięcej. Od ponad 9 lat edukuję i wspieram moich pacjentów w zmianie sposobu odżywiania oraz stylu życia.

Podążam za potrzebami moich pacjentów, wspierając ich na drodze do zmiany. Doświadczenie zawodowe jako dietetyk  nauczyło mnie, że nie ma jednej powtarzalnej diety i metody dla każdego.

Moich pacjentów otaczam opieką, która polega na uważnym wsłuchiwaniu się w ich potrzeby i dopasowaniu rozwiązań, które pomogą je spełnić. Zwycięstwa moich podopiecznych traktuję jak własne! Uwielbiam zwyciężać! 

 

o mnie

Kim jestem

Jestem dietetykiem klinicznym, szczęśliwą żoną i mamą dwóch wspaniałych córek. Wyróżnia mnie empatia, dążenie do zgody i bezstronność. Cechy te pomagają mi w pracy, której celem jest niesienie pomocy innym. Natomiast nieustająca chęć zdobywania nowej wiedzy i doświadczeń, daje mi energię do życia.

W 2012 roku, świeżo po ukończeniu studiów rzuciłam się na głęboką wodę i przy wsparciu męża założyłam własną poradnię dietetyczną JeszFresh. Stworzyłam gabinet stacjonarny, gdzie zaczęłam przyjmować pierwszych klientów mojej poradni.

W trakcie tych 9 lat przeżywałam wzloty i upadki, dostosowując swój biznes do aktualnych trendów na rynku, jednak ostatecznie w 2019 roku (jeszcze przed pandemią) zdecydowałam się całkowicie przekształcić moją działalność na poradnię dietetyczną online. 

Decyzja ta podyktowana była edukacją domową moich córek oraz oczekiwaniami pacjentów, którzy często woleli tę formę współpracy. Nowoczesna dietetyka online to kompleksowa usługa, która jest tak samo, a w moim przekonaniu – o czym świadczą wyniki moich pacjentów – nawet bardziej skuteczna od tradycyjnej formy spotkań, m.in. poprzez zmniejszenie czynników stresogennych, oszczędność czasu i pieniędzy.

mama-dwie-corki-zachod-slonca

o mnie

Poznaj moją historię

2019
JeszFresh całkowicie online 🎉
prowadzenie poradni wyłącznie online
2016
Współpraca z dużymi markami

rozpoczęcie współpracy z największymi markami w Polsce m.in. Saatchi&Saatchi, MPWiK, Tramwaje Warszawskie

2015
HIPP

rozpoczęcie współpracy z marką HiPP

Green Factory Holding

rozpoczęcie współpracy z producentem sałat fit & easy

2012
JeszFresh 🎉

otwarcie własnej poradni dietetycznej

2011
SGGW

ukończenie studiów magisterskich na kierunku Technologia żywności i żywienie człowieka 

Pozytywna przemiana

objęcie stanowiska dietetyk w poradni psychologiczno-dietetycznej

abcZdrowie

objęcie stanowiska eksperta na portalu

2009
Warszawski Uniwersytet Medyczny

ukończenie studiów licencjackich na kierunku Dietetyka

kogo wspieram

Zawsze musi się znaleźć ktoś, kto
w człowieka wierzy bardziej niż
on w samego siebie.

Kobiety

Pomagam kobietom, które chcą schudnąć, uregulować cykl menstruacyjny oraz uporządkować swoje zdrowie za pomocą diety i stylu życia.

Pary

Wspieram pary w okresie planowania ciąży, aby zwiększyć ich szanse na zajście w ciążę. Pomagam w leczeniu zaburzeń płodności za pomocą diety i stylu życia.

Rodzice

Jestem mamą dwóch córeczek, dlatego wiem z jakimi trudnościami i obawami możecie się mierzyć. Towarzyszę rodzicom w zmianie diety i stylu życia u dzieci.

o mnie

Jak pracuję

Swoją wiedzę opieram nie tylko na doświadczeniu, ale przede wszystkim na dowodach naukowych. W pracy z pacjentami kieruję się medycyną opartą na faktach (evidence based medicine). Jeżeli chodzi o zdrowie, nie ma miejsca na przypadki. Zalecenia i przepisy układam biorąc pod uwagę w pierwszej kolejności stan zdrowia pacjenta i aktualne badania medyczne.

EBM

Pracuję zgodnie z medycyną
opartą na faktach
0 lat
Doświadczenia
jako dietetyk kliniczny
.0
100+ Pozytywnych opinii
0 +
Zadowolonych
pacjentów

Zrób teraz pierwszy krok w stronę zdrowego życia.