Dietetyk
dla kobiet w ciąży

Zadbaj o prawidłową dietę i styl życia – zwiększ szanse na zajście w ciąże, zatroszcz się o swoje zdrowie oraz zdrowie Twojego dziecka już w czasie ciąży, a taże podczas karmienia piersią i rozszerzania diety niemowlaka.

Wybierz wariant współpracy

21-DNIOWA GWARANCJA ZWROTU PIENIĘDZY

Jeśli nie jesteś w 100% zadowolona/y z moich usług, otrzymasz 100% zwrotu z dowolnego powodu.

Korzyści

W czym Ci pomogę

Dbam o Twoją

dietę i styl życia

Chcesz zwiększyć szanse na zajście w ciąże, zadbać o prawidłowy przebieg ciąży, zaplanować dietę w czasie karmienia piersią oraz prawidłowo rozszerzać dietę dziecka?

Dieta i styl życia w okresie okołoporodowm w znacznym stopniu wpływa na zdrowie kobiety i dziecka. Warto się do tego przygotować.

Zadbam o dietę oraz pomogę Ci zaprojektować zmiany dotyczące stylu życia, dzięki czemu osiągniesz swój cel w okresie okołoporodowym.

Planowanie ciąży

Ciąża

Po porodzie

Karmienie piersią

Rozszerzania diety niemowlaka

Dlaczego ja?

Jestem do Twojej dyspozycji
przez cały okres opieki

W nocy oczywiście śpię, ale w ciągu dnia odpowiadam na każdą Twoją wiadomość.

Regularnie się z Tobą kontaktuję i sprawdzam Twoje postępy – motywuję do działania.

Intuicyjna, łatwa metoda, która pozwoli na skuteczną zmianę nawyków żywieniowych.

Dostajesz przepisy na proste, smaczne dania dopasowane indywidualnie do stanu zdrowia, celów oraz preferencji.

Zalecenia dotyczące prawidłowej diety, a także pozostałych elementów stylu życia, które wpływają na stan zdrowia, energię i dobre samopoczucie

Jestem zawsze z Tobą (w Twoim telefonie), w związku z tym możesz zabrać mnie na zakupy. W tym też Ci pomogę.

Korzyści

Co zyskasz?

Odzyskasz kontrolę nad jedzeniem

Otrzymasz gotowe rozwiązania, jak komponować zdrowe, smaczne dania i określać porcje. Dowiesz się, jak pogodzić dietę z obecnym trybem życia, robić mądre zakupy, gotować oszczędzając czas i pieniądze. 

Poprawisz stan zdrowia organizmu

Otrzymasz zalecenia i plany dietetyczne dostosowane do Waszego stanu zdrowia. Dowiesz się jaką dietę stosować oraz jaki styl życia prowadzić w okresie okołoporodowym.

Uzyskasz wsparcie w osiągnięciu celu

Otrzymasz wskazówki i zalecenia dotyczące skutecznej zmiany sposobu odżywiania i stylu życia w okresie okołoporodowym. Podczas całego procesu wspieram Cię i motywuję zawsze, gdy tego potrzebujesz. 

Holistycznie poprawisz jakość życia

Polepszysz jakość Waszego życia. Już w okresie płodowym zadbasz o prawidłową dietę swojego dziecka, pozytywnie wpłyniesz na jego zdrowie i długość życia, a Ty zmniejszysz ryzyko dolegliwości ciążowych i szybciej wrócisz do formy po ciąży.

Opinie

Co mówią o mnie pacjenci

"Szczerze polecam poradnie JeszFresh! Pani Ola pomaga mi nauczyć się odpowiednio odżywiać moją roczną córeczkę. Jej profesjonalizm mnie zachwycił. W bardzo jasny i klarowny sposób wytłumaczyłam mi ile, czego, o jakich porach i dlaczego właśnie tak a nie inaczej powinnam karmić dziecko. Jej porady są bezcenne. Zdrowie mojej córeczki jest dla mnie najważniejsze. Dlatego raz jeszcze DZIĘKUJĘ 🙏🙂"​
gwiazdki
Olga R.
"Bardzo polecam! Pani Aleksandra ułożyła mi dietę na PCOS i szczegółowo odpowiada na każde zadane pytanie 🙂 Wreszcie wiem co jeść i w jakich ilościach, a przepisy są łatwe w przygotowaniu i pyszne. Polecam jeszcze raz!"​
gwiazdki
Quembec
"Do Pani Oli trafiłam w opłakanym stanie, ledwo stojąc na nogach z powodu skoków cukru, insuliny i braku składników odżywczych. Pomogła mi wyjść z dołka, od razu zyskała moje zaufanie. To, co zasługuje na wyróżnienie to przede wszystkim bardzo sprawny i szybki kontakt mailowy, podsyłanie przepisów i otwartość na pacjenta oraz jego preferencje. Polecam z czystym sercem!"​
gwiazdki
Katarzyna

Wyeliminuj błędy, które utrudniają Ci zajście w ciążę, chudnięcie po ciąży i powodują pogorszenie stanu zdrowia. Razem zmienimy Twoją dietę i zadbamy o styl życia.

Oferta

W czym jeszcze mogę Ci pomóc?