Konsultacje dietetyczne online

Odkryj, jak świadome odżywianie może zmienić Twój umysł i ciało na lepsze.

Podczas konsultacji masz możliwość przeanalizować ze mną wszystkie elementy Twojego dotychczasowego stylu życia. W czasie około godzinnej rozmowy rozwiejesz swoje obawy, uzyskasz konkretne porady, zyskasz wsparcie oraz energię do działania.

Doradzę w wielu obszarach:

Wiem, że obecnie Twoje problemy mogą Ci się wydawać ogromne i bardzo ważne, zwłaszcza jeżeli dzieje się coś, co burzy Twoją dotychczasową rutynę (np. jesteś w ciąży, albo niepokoisz się stanem swojego zdrowia). To zrozumiałe, że możesz być rozproszona, ale w takich momentach tym bardziej warto skupić się na sobie. Podpowiem Ci, jak możesz zyskać więcej spokoju i pewności siebie na co dzień. A po każdej konsultacji otrzymasz podsumowanie oraz ćwiczenia dzięki, którym będziesz rozwijała swoje nowe umiejętności i nawyki.

Uzyskasz konkretną wiedzę, jak:

Zapewniam

Fachowa porada i wsparcie w zaciszu własnego domu – w formie wideo/telekonsultacji. Bezpieczna i wspierająca przestrzeń, w której możesz omówić swoje obawy i zadać nurtujące Cię pytania.

Podczas konsultacji skupiamy się na stylu życia w tym odżywianiu, samorozwoju i dobrej kondycji emocjonalnej. Pracujemy nad strategiami: zarządzania stresem, poprawy snu i kultywowania pozytywnego podejścia!

Już dzięki jednej konsultacji dowiesz się, co możesz zrobić na początek, aby zacząć skutecznie wprowadzać zmiany w swoim stylu życia. A po czterech będziesz miała niezbędny zasób wiedzy, przydatne narzędzia, większą pewność siebie i lekkość w podejmowaniu decyzji dotyczących stylu życia.

Byłaś już na diecie? To wiesz, że jadłospis zawsze można zmodyfikować. Ale co, jak dostaniesz taką dietę, która zupełnie Ci nie pasuje? Można się tak przemęczyć przez 2-3 miesiące, ale nie dłużej! Otóż nie o to chodzi. Moja praca nie polega na rozpisywaniu diet, a nasze rozmowy mają dawać natchnienie i motywację, a nie frustrację.

Pojedyncza konsultacja dietetyczna online

  • Uzyskasz konkretne porady dotyczących świadomego stylu życia.
  • Omówimy Twoje cele, historię i obecne nawyki. Dowiesz się, co możesz zrobić na początek, aby zacząć skutecznie wprowadzać zmiany w swoim stylu życia.
  • Konsultacja obejmuje 60 minutowe spotkanie online oraz podsumowanie konsultacji (pdf, który otrzymasz na maila).

Pakiet 4 konsultacji dietetycznych online

  • Uzyskasz stałe wsparcie i poradnictwo w zakresie świadomego stylu życia.
  • Pakiet to 4 konsultacje, które możesz wykorzystać w ciągu kilku tygodni do 3 miesięcy.
  • Każda konsultacja obejmuje 60 minutowe spotkanie online oraz podsumowanie konsultacji (pdf, który otrzymasz na maila).
  • Pomiędzy konsultacjami możesz bezpłatnie skorzystać z mojego wsparcia mailowego.

Efekty, jakie możesz uzyskać

Co obiecuję

Twoje zaangażowanie i odpowiedzialność za swoje wybory są kluczem do uzyskania większej siły, pewności siebie i przejęcia kontroli nad swoim stylem życia.

Zyskasz więcej energii, skupienia, samokontroli, spokoju i łatwości w dokonywaniu właściwych wyborów, nie tylko żywieniowych, ale i w codziennym życiu. 

Przekażę wiedzę potrzebną do wdrażania pozytywnych zachowań i zapewnię narzędzia, które pomogą zastosować teorię w praktyce.​

Recenzje

Zamów Konsultacje Online