Dietetyk
Dziecięcy

Opieka dietetyka dziecięcego online -bez stresu, w przyjaznym, bezpiecznym otoczeniu Twojego domu. Otrzymasz pomysły na proste, smaczne dania dla dzieci i poznasz skuteczne sposoby zmiany sposobu odżywiania.

Wybierz wariant współpracy

21-DNIOWA GWARANCJA ZWROTU PIENIĘDZY

Jeśli nie jesteś w 100% zadowolona/y z moich usług, otrzymasz 100% zwrotu z dowolnego powodu.

Korzyści

W czym Ci pomogę

Zadowolone dziecko żonglujące warzywami.

Odchudzanie

i zdrowe odżywianie

Chcesz zadbać o zdrowie swojego dziecka i nauczyć go prawidłowego sposobu odżywiania?

Zadbam o prawidłową dietę Twojego dziecka oraz pomogę Wam zaprojektować zmiany dotyczące jego stylu życia. Dzięki temu Twoje dziecko:

Dolegliwości dziewczęce

Składowe zespołu metabolicznego

Choroby układu pokarmowego

Choroby autoimmunologiczne

Inne choroby tarczycy

Alergie pokarmowe

Leczę

choroby dietozależne

Twoje dziecko cierpi na choroby dietozależne, chcesz poprawić jakość jego życia, zatrzymać rozwój choroby i zacząć ją leczyć?

Zobacz w jakich dolegliwościach mogę Wam pomóc poprzez zmianę stylu życia:

Dlaczego ja?

Jestem do Twojej dyspozycji
przez cały okres opieki

W nocy oczywiście śpię, ale w ciągu dnia odpowiadam na każdą Twoją wiadomość.

Regularnie się z Tobą kontaktuję i sprawdzam Wasze postępy – motywuję do działania.

Intuicyjna, łatwa metoda, która pozwoli na skuteczną zmianę nawyków żywieniowych.

Dostajesz przepisy na proste, smaczne dania dopasowane indywidualnie do stanu zdrowia, celów oraz preferencji.

Zalecenia dotyczące prawidłowej diety, a także pozostałych elementów stylu życia, które wpływają na stan zdrowia, energię i dobre samopoczucie

Jestem zawsze z Tobą (w Twoim telefonie), w związku z tym możesz zabrać mnie na zakupy. W tym też Ci pomogę.

Korzyści

Co zyskasz?

Odzyskacie kontrolę
nad jedzeniem

Otrzymasz gotowe rozwiązania, jak komponować zdrowe i smaczne dania oraz określać porcje posiłków dla Twojego dziecka. Dowiesz się, jak czytać etykiety i wybierać wartościowe produkty.

Poprawisz stan zdrowia
swojego dziecka

Otrzymacie zalecenia i plany dietetyczne dopasowane do stanu zdrowia dziecka. Będziecie mieli pewność, jaki styl życia prowadzić, aby poprawić stan zdrowia oraz zmniejszyć ryzyko chorób dietozależnych.

Uzyskacie wsparcie
w osiągnięciu celu

Otrzymacie wskazówki i zalecenia dotyczące skutecznej zmiany sposobu odżywiania. Dowiesz się, jak wzmacniać motywację u dziecka, aby ułatwić mu zmianę stylu życia – bez zmuszania, kar i nagród. Pracujemy metodą małych kroków.

Holistycznie poprawisz jakość
życia dziecka

Podczas konsultacji dietetycznych online skupiam się na wszystkich filarach zdrowia Twojego dziecka: diecie, aktywności fizycznej, radzeniu sobie ze stresem, śnie oraz emocjach. Efekt zmian to więcej pozytywnej energii, lepsza koncentracja i wyższy poziom zadowolenia z życia.

Opinie

Co mówią o mnie pacjenci

"Sprowadzenie nastolatka w ciagu kilku miesięcy do prawidłowej wagi to nie lada sztuka. W przypadku tak młodego człowieka trzeba nawiązać z nim dialog i umieć wytłumaczyć, ze dieta to nie głodzenie się bądź niedojadanie a raczej sztuka życia i droga do zdrowia. Pani Oli udało się to w 100%. Mój syn sam pilnuje wyposażenia lodówki i koszyka sklepowego. Umie wskazać błędy żywieniowe u innych. To mnie, jako matkę cieszy, bo wiem, że taka wiedza zaprocentuje w przyszłości. Bardzo polecam Pani Olę, jej przepisy, elastyczność i ciepło. I dziękuję! :)"​
gwiazdki
Edyta
"Bardzo miły kontakt, dieta przygotowana w terminie, Pani Aleksandra dokładnie zapoznała się ze wszystkimi moimi uwagami i przygotowała plan żywieniowy który w 100% odpowiadał moim oczekiwaniom, a do tego był smaczny a co najważniejsze przynosi pożądane efekty. Gorąco polecam do korzystania z usług pani Aleksandry zwłaszcza w zakresie porad dietetycznych dla dzieci."​
gwiazdki
Alicja
"Bardzo miły kontakt, dieta przygotowana w terminie, Pani Aleksandra dokładnie zapoznała się ze wszystkimi moimi uwagami i przygotowała plan żywieniowy który w 100% odpowiadał moim oczekiwaniom, a do tego był smaczny a co najważniejsze przynosi pożądane efekty. Gorąco polecam do korzystania z usług pani Aleksandry zwłaszcza w zakresie porad dietetycznych dla dzieci."​
gwiazdki
Alicja

Wyeliminuj błędy, które utrudniają chudnięcie i powodują pogorszenie stanu zdrowia. Razem zmienimy dietę Twojego dziecka i zadbamy o styl życia.

Oferta

W czym jeszcze mogę Ci pomóc?