Dietetyk
cennik

Świeże spojrzenie na jedzenie

Wybierz wariant współpracy

21-DNIOWA GWARANCJA ZWROTU PIENIĘDZY

Jeśli nie jesteś w 100% zadowolona/y z moich usług, otrzymasz 100% zwrotu z dowolnego powodu.

Korzyści

Co otrzymujesz?

Indywidualnie dopasowana dieta

W formie wzorcowego 7-dniowego jadłospisu. Do tego lista zamienników oraz lista zakupów. Systematycznie dostosowuje przepisy do Twoich zmieniających się potrzeb. W każdym momencie możesz wymienić przepis, który Ci nie odpowiada.

Dostajesz przepisy na proste, smaczne dania dopasowane indywidualnie do stanu zdrowia, celów oraz preferencji. 

Będziesz jeść zdrowe wersje Twoich ulubionych dań, a także smaczne kanapki, musli, sałatki, zupy, wrapy, makarony, pizze, pancakesy, lody, gofry, muffinki i inne pyszności.

 

Stały kontakt i kontrola postępów

Regularnie się z Tobą kontaktuję – sprawdzam Twoje postępy i zachęcam do działania.

Odpowiadam na każdą Twoją wiadomość. Wystarczy, że do mnie napiszesz (chat, WhatsApp, Messenger, mail, sms), a ja jak najszybciej rozwiążę Twój problem.

Dzięki mojemu wsparciu – nauczysz się zdrowo jeść i zbudujesz prawidłowe nawyki, a efekty diety utrzymasz na zawsze.

Wsparcie w nagłych sytuacjach i podczas zakupów

W przypadku nagłejniecodziennej sytuacji, np. gdy nie wiesz jak pogodzić dietę z weekendowym imprezowaniem i rodzinnymi uroczystościami – wystarczy, że do mnie napiszesz, a ja Ci podpowiem.

Nauczę Cię, jak robić oszczędne zakupy – bo zdrowe nie znaczy drogie. Pokażę Ci jak prawidłowo czytać skład. Możesz też w każdej chwili przesłać mi zdjęcie, a ja zweryfikuję produkt.

Indywidualne zalecenia dietetyczne

Przygotowane specjalnie dla Ciebie, praktyczne zalecenia dotyczące prawidłowej diety, dopasowane do Twojego stanu zdrowia. 

Otrzymasz również wskazówki dotyczące pozostałych elementów stylu życia, które wpływają na stan zdrowia, energię i dobre samopoczucie

Dzięki zaleceniom dowiesz się jak pogodzić dietę z trybem życia, robić mądre zakupy, gotować oszczędzając czas i pieniądze.

cennik dietetyka

Różnica pomiędzy usługą dietetyka online, a tradycyjną formą pracy z dietetykiem w gabinecie

Dietetyk online

Spotkania w gabinecie

współpraca

Krok po kroku

KROK 1

Uzupełnienie ankiety wstępnej

Po zamówieniu i opłaceniu usługi, otrzymujesz dostęp do ankiety wstępnej. Wypełnienie ankiety jest niezbędne, aby ułożyć dla Ciebie pyszne przepisy i dopasowane zalecenia.

KROK 2

Otrzymujesz swój pakiet
materiałów od dietetyka

Po wypełnieniu ankiety w ciągu 7 dni otrzymasz swój pakiet indywidualnie dopasowanych materiałów – szybkie przepisy i zalecenia. Czas trwania opieki dietetyka liczy się dopiero od momentu otrzymania przez Ciebie materiałów.

KROK 3

Stały kontakt z dietetykiem

Przez cały okres trwania pakietu masz stały kontakt z dietetykiem – możesz do mnie napisać o każdej porze dnia. Nigdy nie zostawię Twojego pytania bez odpowiedzi.

Regularnie kontaktuję się z Tobą, monitoruję Twoje postępy i w razie potrzeb modyfikuję zalecenia oraz dodaje nowe przepisy.

KROK 4

Przedłużenie pakietu

Gdy Twój pakiet się skończy, możesz go dobrowolnie przedłużyć. Oczywiście przepisy i zalecenia, które otrzymałaś/eś wcześniej możesz dalej stosować samodzielnie, aż do uzyskania pożądanych efektów. Jeżeli jednak zdecydujesz się na przedłużenie pakietu otrzymasz kolejny zestaw przepisów, a także moją opiekę na następny okres.

 

cennik dietetyka

Najczęściej
zadawane
pytania

Opieka dietetyka online jest wygodniejszą formą współpracy od tradycyjnych spotkań z dietetykiem. Pacjenci cenią sobie tę metodę ze względu na stały kontakt, wsparcie i możliwość zadawania pytań w każdej chwili w wygodny sposób. Nie czekasz na wizyty, jeżeli chcesz wymienić jakiś przepis, otrzymać nowe przepisy, zadać pytanie czy otrzymać dawkę motywacji - wystarczy do mnie napisać.

Sama również kontaktuję się z Tobą regularnie. Ponadto oszczędzasz czas, pieniądze i eliminujesz wiele czynników stresogennych związanych z wizytą w gabinecie jak np. czekanie w kolejce lub rozbieranie się do ważenia.

Oczywiście, że tak! Moim głównym celem jest poprawa stanu zdrowia moich pacjentów. Jestem dietetykiem klinicznym z ponad 9-letnim doświadczeniem. Zalecenia i przepisy zawsze dopasowuję do stanu zdrowia.

Zdrowy i bezpieczny spadek masy ciała u dorosłych to około 2-4 kg w ciągu miesiąca. U dzieci spadek jest wolniejszy, dopasowany do wieku (dzieci rosną, rozwijają się i nie można pozwolić na zbyt szybką redukcję masy ciała).

Regularna aktywność fizyczna jest jednym z elementów zdrowego stylu życia. Polepsza przepływ krwi w organizmie, wzmacnia kręgosłup, poprawia humor, redukuje stres i ułatwia redukcję masy ciała. Zachęcam do wybrania takiej aktywności jaka sprawia przyjemność i nie jest zbyt obciążająca. Jednak można schudnąć nawet bez ćwiczeń.

Absolutnie nie! Jedyne suplementy jakie czasem mogę polecić to takie, które poprawią Twój stan zdrowia.

Całkowity koszt opieki dietetyka jest wyszczególniony w cenniku. Nie ma żadnych dodatkowych, ukrytych kosztów.

Tak, możesz otrzymać fakturę. W tym celu po dokonaniu płatności, napisz maila na adres kontakt@jeszfresh.pl

Najzdrowszy
Prezent

Wybierz kupon podarunkowy dla osoby, której zdrowie jest dla Ciebie ważne.

Podaruj bliskiej osobie kupon, który z łatwością wymieni na opiekę dietetyka online.

Skontaktuj się ze mną przez formularz w zakładce kontakt. Kupon podarunkowy zostanie wysłany na wskazany adres e-mail.

🎁

Kupon
Podarunkowy

Imię i Nazwisko

Wymień kupon na opiekę dietetyka. Wpisz kod kuponu podczas umawiania terminu.

Logo Poradni dietetycznej JeszFresh

Świeże spojrzenie
na jedzenie.