Trening dietetyczny

16 stycznia 2012, Komentarz 0

Co to jest?

To spotkania polegające na rozmowie z profesjonalistą w dziedzinie żywienia i dietetyki, podczas których pogłębiamy swoją wiedzę, rozwijamy umiejętności oraz nabieramy pozytywnych postaw wobec zdrowego stylu życia i odżywiania. Po kilku rozmowach wiemy dlaczego i w jaki sposób powinniśmy zmienić swoje nawyki żywieniowe, jesteśmy odpowiednio zmotywowani i świadomi.

Co ma na celu?

Trening ma na celu zrozumienie potrzeb naszego organizmu oraz zmotywowanie nas do zdrowego stylu życia. Podczas rozmów dowiadujemy się jak powinien wglądać nasz codzienny jadłospis bez potrzeby układania specjalnych diet. Uczymy się wybierać zdrową żywność kierując się potrzebami naszego organizmu w sposób intuicyjny.

Dla kogo?

Spotkania z dietetykiem są przeznaczone dla osób pragnących zmienić swój styl życia i odżywiania, szukających pomocy i wsparcia w ciągłym odchudzaniu lub przybieraniu na masie ciała, ale także dla osób nieakceptujących swojego wyglądu, którzy za swoje niepowodzenia obwiniają masę ciała i nie potrafią sobie z nią poradzić.  Spotkania ze specjalistą rozjaśniają wiedzę o zdrowym odżywianiu i obalają mity dotyczące diet- porządkuje informacje i sprzeczne doniesienia na temat żywienia. Służy stworzeniu własnego planu odżywiania według prowadzonego stylu życia oraz potrzeb organizmu.

ZADAJ PYTANIE NASZEMU SPECJALIŚCIE

Aleksandra Kilen-Zasieczna

Poradnia Dietetyczna JeszFresh

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *