Jestem

dietetykiem klinicznym

Nazywam się Aleksandra Kilen-Zasieczna, jestem dietetykiem klinicznym z ponad 8-letnim doświadczeniem, absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i SGGW w Warszawie. Wspieram i edukuję moich pacjentów w zmianie sposobu odżywiania i stylu życia.

EBM

Pracuję zgodnie z medycyną
opartą na faktach
0 lat
Doświadczenia
jako dietetyk kliniczny
.0
100+ Pozytywnych opinii
0 +
Zadowolonych
pacjentów

Moim pacjentom pomagam nauczyć się jeść świadomie i prowadzić zdrowy styl życia na co dzień.

Moja historia

Od 2012 roku prowadzę własną praktykę pod nazwą JeszFresh.

Prywatnie jestem mamą dwóch cudownych dziewczynek, którym pokazuję jak jeść i jaki styl życia prowadzić, aby uniknąć chorób, żyć długo i szczęśliwie. Razem z mężem uważamy, że zdrowy sposób odżywiania należy propagować i wdrażać już od najmłodszych lat.

Kocham gotować i uwielbiam moją pracę z pacjentami. Wiem, że brak czasu, umiejętności kulinarnych i gotowanie dla całej Rodziny może być wyzwaniem. Dlatego z przyjemnością pomogę Ci dobrać właściwe rozwiązania.

Nigdy więcej diety!

Pracuję zgodnie z zasadą – NIGDY WIĘCEJ DIETY. Mówię „stanowcze NIE” dietom cud oraz stosowaniu gotowych diet odchudzających.

Dzięki temu podczas, a także po zakończeniu współpracy ze mną będziesz czuł, że nie jesteś na diecie, ale po prostu świadomie i prawidłowo odżywiasz swój organizm.

Nie narzucam zaleceń niemożliwych do zrealizowania i niezgodnych z Twoimi potrzebami oraz preferencjami. Jeśli np. nie lubisz oliwek, masz mało czasu i potrzebujesz łatwych przepisów oraz porad, gwarantuję Ci, że moje przepisy spełnią Twoje oczekiwania.

Opinie

"Szczerze polecam korzystanie z usług w poradni JedzFresh! Pani Ola jest osobą bardzo sympatyczną, z indywidualnym i profesjonalnym podejściem do pacjenta. Przygotowała przepisy zgodnie z moimi „smakami” i pokazała mi, jak dbać o swoje zdrowie. Moim zdaniem Pani Ola, swoim podejściem, dotrze do każdego."​
gwiazdki
Bogusia
"Jak najbardziej zasłużona 5. Przez całe życie gdzieś tam próbowałam schudnąć, ćwiczyłam, jadłam coraz mniej a mimo to dalej tyłam, problemem okazały się dolegliwości hormonalne. Z pomocą Pani Oli wreszcie powoli udaje mi się zrzucać wagę i uczyć się co jeść i jak :)."​
gwiazdki
Katarzyna A.
"Pani Aleksandra to bardzo dobry dietetyk polecam każdemu kto ma problemy w żywieniu. Pomaga nie tylko ustabilizować wagę ciała ale także zadbać o nasze zdrowie i poprawić wyniki badań poprzez prawidłowe przygotowanie diety specjalnie pod wymagania danego klienta. Jak najbardziej polecam :)"​
gwiazdki
Anna

Nie czekaj! Już dzisiaj zacznij kształtować swoje zdrowie.

Moje specjalizacje

🏥

Dietetyka kliniczna

💪🏻

Zmiana stylu życia

👧🏻👶🏻

Dietetyka dziecięca

🍼

Dietetyka prenatalna
i poporodowa