Jestem

dietetykiem klinicznym

Nazywam się Aleksandra Kilen-Zasieczna, jestem dietetykiem klinicznym, specjalistką w zakresie odchudzania i dietetyki dziecięcej. Od ponad 9 lat wspieram i edukuję moich pacjentów w zmianie sposobu odżywiania i stylu życia.

EBM

Pracuję zgodnie z medycyną
opartą na faktach
0 lat
Doświadczenia
jako dietetyk kliniczny
.0
100+ Pozytywnych opinii
0 +
Zadowolonych
pacjentów

Moim pacjentom pomagam nauczyć się jeść świadomie i prowadzić zdrowy styl życia na co dzień.

Moje wykształcenie i doświadczenie jako dietetyk kliniczny

W 2009 roku obroniłam tytuł dietetyka na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym i dałam sobie zielone światło, aby zacząć pomagać osobom chcącym schudnąć, nauczyć się zdrowo odżywiać i poprawić swoje zdrowie.

Jednocześnie kontynuowałam studia magisterskie na kierunku technologia żywności i żywienie człowieka w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego.

Będąc dietetykiem klinicznym układałam diety i zalecenia dla pacjentów w poradni dietetyczno-psychologicznej oraz udzielam porad na znanym portalu internetowym abczdrowie, a pod koniec studiów magisterskich zaczęłam przyjmować pacjentów.

2012 roku przy wsparciu męża założyłam własną poradnię dietetyczną JeszFresh. Stworzyłam gabinet stacjonarny, gdzie zaczęłam przyjmować pierwszych klientów mojej poradni. Dzięki wcześniej zdobytemu doświadczeniu pacjenci przychodzili do mnie głównie „z polecenia”.

W trakcie tych 9 lat przeprowadzałam się z moim gabinetem kilka razy, jednak ostatecznie w listopadzie w 2019 roku zdecydowałam się całkowicie przekształcić moją działalność na poradnię dietetyczną online.

Prywatnie

Prywatnie jestem mamą dwóch córek, żoną i spełnioną kobietą 👨‍👩‍👧‍👧

Decyzja związana z rozpoczęciem działalności online podyktowana była chęcią spędzania większej ilości czasu z rodziną. Chcę, aby moje dzieci wyrosły na pewne siebie, niezależne i świadome kobiety. Styl życia jaki prowadzimy pomaga nam przekazywać córkom nasze wartości dotyczących świata, życia i zdrowia.

Tak jak Ty mam liczne obowiązki i codziennie staję przed drobnymi problemami. Wiem, że brak czasu, umiejętności kulinarnych oraz gotowanie dla siebie – a co dopiero dla całej Rodziny – może być wyzwaniem.

Kiedyś nie lubiłam i nie potrafiłam gotować, jednak kiedy przestałam sobie cokolwiek kazać i narzucać okazało się, że gotuję i to całkiem nieźle. Nauczyłam się też robić coś z niczego oraz mądrze planować posiłki, aby nie sięgać po gotowe i niezdrowe produkty 😎  Dlatego z przyjemnością pomogę Ci w kwestii doboru odpowiedniej diety i rozwiązań idealnych dla Ciebie i Twojej Rodziny.

Opinie

"Szczerze polecam korzystanie z usług w poradni JedzFresh! Pani Ola jest osobą bardzo sympatyczną, z indywidualnym i profesjonalnym podejściem do pacjenta. Przygotowała przepisy zgodnie z moimi „smakami” i pokazała mi, jak dbać o swoje zdrowie. Moim zdaniem Pani Ola, swoim podejściem, dotrze do każdego."​
gwiazdki
Bogusia
"Jak najbardziej zasłużona 5. Przez całe życie gdzieś tam próbowałam schudnąć, ćwiczyłam, jadłam coraz mniej a mimo to dalej tyłam, problemem okazały się dolegliwości hormonalne. Z pomocą Pani Oli wreszcie powoli udaje mi się zrzucać wagę i uczyć się co jeść i jak :)."​
gwiazdki
Katarzyna A.
"Pani Aleksandra to bardzo dobry dietetyk polecam każdemu kto ma problemy w żywieniu. Pomaga nie tylko ustabilizować wagę ciała ale także zadbać o nasze zdrowie i poprawić wyniki badań poprzez prawidłowe przygotowanie diety specjalnie pod wymagania danego klienta. Jak najbardziej polecam :)"​
gwiazdki
Anna

Nie czekaj! Już dzisiaj zacznij kształtować swoje zdrowie.

Moje specjalizacje

🏥

Dietetyka kliniczna

💪🏻

Zmiana stylu życia

👧🏻👶🏻

Dietetyka dziecięca

🍼

Dietetyka prenatalna
i poporodowa

Pracowałam z najlepszymi