Dlaczego warto skorzystać z usług poradni dietetycznej JeszFresh?

18 Lipiec 2012
Komentarz 0
Kategoria Ciekawostki
18 lipca 2012, Komentarz 0

Poznaj 3 kroki dzielące Cię od uzyskania idealnej sylwetki oraz poprawy stanu zdrowia!

1/Wizyta w poradni dietetycznej JeszFresh, gdzie dowiesz się jakie błędy żywieniowe popełniasz i jak im zapobiec

2/Praktyczne wykorzystanie uzyskanych o dietetyka wskazówek i porad oraz konsekwencja w stosowaniu jadłospisu

3/Trwała zmiana zachowań żywieniowych, a co za tym idzie osiągnięcie wyznaczonego celu np. szczupłej sylwetki!

Świadomość naszego społeczeństwa w zakresie prawidłowego odżywiania i stylu życia stale rośnie. Często jednak jesteśmy zalewani falą sprzecznych i nieprawdziwych informacji. Stosowanie popularnych diet cud często prowadzi do efektu jojo, a co za tym idzie –  spowalnia tempo naszego metabolizmu, zmniejsza motywację oraz chęć podejmowania nowych prób w odchudzaniu. Z tego powodu coraz więcej osób decyduje się na pomoc dietetyka – profesjonalisty i eksperta w dziedzinie żywienia, stawiając na fachowość i rzetelne informacje, a przede wszystkim skuteczność w działaniu.

Poradnia dietetyczna JeszFresh w Warszawie powstała z myślą o osobach stawiających sobie za nadrzędny cel utrzymanie dobrego stanu zdrowia oraz samopoczucia przez długie lata.

Nasz organizm potrzebuje odpowiedniej opieki z zewnątrz oraz od wewnątrz poprzez prawidłowe odżywianie oraz odpowiednio dobrane zabiegi kosmetyczne. Misją firmy jest zwiększanie świadomości społeczeństwa oraz zmiana zachowania w zakresie stylu życia i odżywiania, poprzez poradnictwo żywieniowe połączone z edukacją. Jednocześnie skupiamy się, na samopoczuciu i wyglądzie naszych klientów. W ofercie możecie Państwo znaleźć nie tylko porady dietetyka (specjalisty ds. żywienia człowieka) , ale również usługi wykonywane przez kosmetologa– przede wszystkim zabiegi wyszczuplające, wspomagające stosowanie diety i zmianę nawyków żywieniowych.

Dzięki łączeniu działań z zakresu dietetyki i kosmetologii JeszFresh zyskuje coraz większe uznanie klientów.

ZADAJ PYTANIE NASZEMU SPECJALIŚCIE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *