Choroba
Gravesa-Basedowa

Konsultacje dietetyczne online

Choroba Gravesa-Basedowa to dolegliwość autoimmunologiczna która może być spowodowana stresem i jest związana z nadczynnością tarczycy. Towarzyszy jej stan zapalny. Choć wymaga stałej kontroli lekarza, to zmiany w diecie i stylu życia mogą pomóc w łagodzeniu objawów, poprawie samopoczucia i redukcji ryzyka powikłań.

Doradzę w wielu obszarach:

Podczas konsultacji dietetycznych online nauczysz się prowadzić świadomy styl życia, co przyniesie pozytywne efekty, takie jak zmniejszenie stanu zapalnego organizmu, poprawa odporności, koncentracji i jakości snu oraz zwiększenie efektywności leczenia. A jeśli masz nadwagę, zmniejszysz ją, co zredukuje ryzyko poważnych powikłań. Nie pozwól, aby choroba Gravesa-Basedowa Cię ograniczała – już teraz zacznij dbać o swoje zdrowie.

Uzyskasz konkretną wiedzę, jak:

Efekty, jakie możesz uzyskać

Co obiecuję

Twoje zaangażowanie i odpowiedzialność za swoje wybory są kluczem do uzyskania większej siły, pewności siebie i przejęcia kontroli nad swoim stylem życia.

Zyskasz więcej energii, skupienia, samokontroli, spokoju i łatwości w dokonywaniu właściwych wyborów, nie tylko żywieniowych, ale i w codziennym życiu. 

Przekażę wiedzę potrzebną do wdrażania pozytywnych zachowań i zapewnię narzędzia, które pomogą zastosować teorię w praktyce.​

Recenzje

Zamów Konsultacje Online