udostępnij
😙

Cukrzyca
ciążowa

Konsultacje dietetyczne online

Masz cukrzycę ciążową? To nie Twoja wina! Ta choroba dotyka nawet 10% kobiet w ciąży i wynika z niewłaściwej pracy trzustki, która nie produkuje wystarczającej ilości insuliny. Jednak istnieją sposoby, aby utrzymać poziom cukru we krwi pod kontrolą, nawet w czasie ciąży.

Doradzę w wielu obszarach:

Podczas konsultacji dietetycznych online uzyskasz holistyczne wsparcie i porady, które pomogą Ci radzić sobie z cukrzycą ciążową. Ważne jest, aby stosować odpowiedni sposób odżywiania, który pozwoli Ci na utrzymanie stabilnego poziomu cukru we krwi, a jednocześnie zapewni Twojemu dziecku odpowiednie składniki odżywcze. Nie pozwól, aby cukrzyca ciążowa zdominowała Twoje myśli – naucz się, jak skutecznie kontrolować poziom cukru we krwi i ciesz się swoją ciążą!

Uzyskasz konkretną wiedzę, jak:

Efekty, jakie możesz uzyskać

Co obiecuję

Twoje zaangażowanie i odpowiedzialność za swoje wybory są kluczem do uzyskania większej siły, pewności siebie i przejęcia kontroli nad swoim stylem życia.

Zyskasz więcej energii, skupienia, samokontroli, spokoju i łatwości w dokonywaniu właściwych wyborów, nie tylko żywieniowych, ale i w codziennym życiu. 

Przekażę wiedzę potrzebną do wdrażania pozytywnych zachowań i zapewnię narzędzia, które pomogą zastosować teorię w praktyce.​

Recenzje

Zamów Konsultacje Online

Twoja prywatność

Używamy plików cookie i podobnych technologii, aby personalizować treści i zapewniać lepszą jakość naszych usług. Klikając „Akceptuję” lub włączając opcję w Ustawieniach plików cookie, wyrażasz na to zgodę zgodnie z naszą polityką prywatności.

[latepoint_customer_dashboard]