IBS

Konsultacje dietetyczne online

IBS, czyli zespół jelita drażliwego, to powszechnie występujące zaburzenie trawienne, które dotyka jelita grubego. Może powodować nieprzyjemne objawy, takie jak bóle brzucha, wzdęcia, gaz, zaparcia i biegunki. Chociaż dokładna przyczyna IBS nie jest znana, uważa się, że jest związana z zapaleniem jelit, infekcjami bakteryjnymi oraz stresem.
Doradzę w wielu obszarach:

Ale nie martw się! Poprzez zmiany w stylu życia, takie jak świadome odżywianie i redukcja stresu, można łagodzić objawy IBS. Podczas konsultacji dietetycznych online, skupimy się na podejściu holistycznym. Zajmiemy się odżywianiem i technikami redukcji stresu, aby złagodzić objawy IBS i poprawić Twoją jakość życia.  Możesz poczuć się lepiej i przejąć kontrolę nad swoim zdrowiem. 

Uzyskasz konkretną wiedzę, jak:

Efekty, jakie możesz uzyskać

Co obiecuję

Twoje zaangażowanie i odpowiedzialność za swoje wybory są kluczem do uzyskania większej siły, pewności siebie i przejęcia kontroli nad swoim stylem życia.

Zyskasz więcej energii, skupienia, samokontroli, spokoju i łatwości w dokonywaniu właściwych wyborów, nie tylko żywieniowych, ale i w codziennym życiu. 

Przekażę wiedzę potrzebną do wdrażania pozytywnych zachowań i zapewnię narzędzia, które pomogą zastosować teorię w praktyce.​

Recenzje

Zamów Konsultacje Online