zadowolona kobieta z nadwagą i otyłością

Nadwaga
i otyłość

Konsultacje dietetyczne online

Nadwaga, czyli nadmiar tkanki tłuszczowej spowodowany nieprawidłową dietą i stylem życia, a tylko w niewielkiej części, genami, dotyczy już ponad 60% Polaków (dorosłych i dzieci). Odpowiedzialne i proaktywne podejście do swojego stylu życia może pomóc Ci i Twojej rodzinie osiągnąć zdrowszą masę ciała i poprawić zdrowie. Jeżeli więc na pierwszym miejscu stawiasz zdrowie, chcesz schudnąć skutecznie, mądrze i bezpiecznie, bez walki, zakazów i ciągłych ograniczeń – świetnie trafiłaś!

Doradzę w wielu obszarach:
Dowiesz się, jak jeść zdrowo, intuicyjnie, samodzielnie wybierać wartościowe produkty oraz przyrządzać najlepsze dla Ciebie posiłki. Podczas konsultacji porozmawiamy też o tym, w jaki sposób styl życia wpływa na Twoje zdrowie. Wspólnie pracujmy nad pozytywnymi zmianami i poprawą Twojego samopoczucia!
Uzyskasz konkretną wiedzę, jak:

Efekty, jakie możesz uzyskać

Co obiecuję

Twoje zaangażowanie i odpowiedzialność za swoje wybory są kluczem do uzyskania większej siły, pewności siebie i przejęcia kontroli nad swoim stylem życia.

Zyskasz więcej energii, skupienia, samokontroli, spokoju i łatwości w dokonywaniu właściwych wyborów, nie tylko żywieniowych, ale i w codziennym życiu. 

Przekażę wiedzę potrzebną do wdrażania pozytywnych zachowań i zapewnię narzędzia, które pomogą zastosować teorię w praktyce.​

Recenzje

Zamów Konsultacje Online