udostępnij
😙

PMS

Konsultacje dietetyczne online

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego, to zjawisko występujące u kobiet przed i w trakcie miesiączki. Może znacznie zakłócić codzienne życie, objawiając się zmęczeniem, drażliwością, obniżonym libido, tkliwością piersi, wzdęciami, bólami głowy i zwiększonym apetytem.

Doradzę w wielu obszarach:

Na szczęście istnieją sposoby na łagodzenie tych objawów poprzez odpowiednią dietę i styl życia. Podczas naszych konsultacji dietetycznych online uzyskasz holistyczne wsparcie i porady, które pomogą Ci radzić sobie z objawami PMS i poprawić jakość życia. Odkryj, jak małe zmiany mogą przynieść duże efekty w łagodzeniu objawów PMS.

Uzyskasz konkretną wiedzę, jak:

Efekty, jakie możesz uzyskać

Co obiecuję

Twoje zaangażowanie i odpowiedzialność za swoje wybory są kluczem do uzyskania większej siły, pewności siebie i przejęcia kontroli nad swoim stylem życia.

Zyskasz więcej energii, skupienia, samokontroli, spokoju i łatwości w dokonywaniu właściwych wyborów, nie tylko żywieniowych, ale i w codziennym życiu. 

Przekażę wiedzę potrzebną do wdrażania pozytywnych zachowań i zapewnię narzędzia, które pomogą zastosować teorię w praktyce.​

Recenzje

Zamów Konsultacje Online

Twoja prywatność

Używamy plików cookie i podobnych technologii, aby personalizować treści i zapewniać lepszą jakość naszych usług. Klikając „Akceptuję” lub włączając opcję w Ustawieniach plików cookie, wyrażasz na to zgodę zgodnie z naszą polityką prywatności.

[latepoint_customer_dashboard]