SIBO

Konsultacje dietetyczne online

SIBO, czyli zespół przerostu bakteryjnego jelita cienkiego, to choroba, która dotyka coraz więcej osób. Choć może być mylona z innymi dolegliwościami, to odpowiednie leczenie i dieta mogą pomóc w kontrolowaniu objawów. Bóle brzucha, wzdęcia czy biegunki nie muszą już utrudniać codziennego funkcjonowania! Dieta low FODMAP jest jednym z najskuteczniejszych sposobów na zmniejszenie objawów SIBO i IBS.
Doradzę w wielu obszarach:

A co najlepsze, nie musisz rezygnować z ulubionych potraw – podczas konsultacji dietetycznych online nauczysz się, jak jeść zdrowiej i prowadzić zdrowszy styl życia, jednocześnie ciesząc się pysznymi smakami. Zadbaj o swoje jelita i zapewnij sobie komfort w codziennym funkcjonowaniu!

Uzyskasz konkretną wiedzę, jak:

Efekty, jakie możesz uzyskać

Co obiecuję

Twoje zaangażowanie i odpowiedzialność za swoje wybory są kluczem do uzyskania większej siły, pewności siebie i przejęcia kontroli nad swoim stylem życia.

Zyskasz więcej energii, skupienia, samokontroli, spokoju i łatwości w dokonywaniu właściwych wyborów, nie tylko żywieniowych, ale i w codziennym życiu. 

Przekażę wiedzę potrzebną do wdrażania pozytywnych zachowań i zapewnię narzędzia, które pomogą zastosować teorię w praktyce.​

Recenzje

Zamów Konsultacje Online