udostępnij
😙

Logo Poradni dietetycznej JeszFresh
Witaj na moim dietetycznym blogu, na którym umieszczam sprawdzone, poparte badaniami naukowymi informacje o tym: jak skutecznie schudnąć, poprawić zdrowie i z łatwością zmienić swoją dietę oraz styl życia na taki, który pozwoli Ci żyć długo i szczęśliwie. Dzięki wiedzy, a tym samym większej świadomości na temat zdrowego odżywiania łatwiej Ci będzie porzucić stare nawyki żywieniowe i zbędne kilogramy. Być może posiadasz już dosyć duży zasób informacji na temat diet i odchudzania, jednak nie masz pewności czy są prawdziwe i skuteczne. Rozumiem Cię – stale rozwijająca się nauka o żywieniu wymaga ciągłego śledzenia najnowszych osiągnięć, a także analizowania ich pod kątem praktycznego podejścia do jedzenia. Jako dietetyk kliniczny z wieloletnim praktycznym doświadczeniem pomogę Ci uporać się z dietetycznymi mitami. Mój blog to darmowa pomoc dietetyka dla Ciebie i Twoich bliskich. Jeśli podobają Ci się przedstawione tu treści, udostępnij je swoim znajomym czy rodzinie, po to, aby więcej osób mogło poprawić swoje zdrowie. Jesteś gotów? Usiądź wygodnie z kubkiem herbaty lub pysznej kawy w ręku i zacznij swoją przygodę z prawdziwą dietetyką 😊

Dołącz bezpłatnie do webinaru w ten czwartek

Jak schudłam 15 kg (a przy okazji odchudziłam męża o 25 kg 🤗), w zaledwie 9 miesięcy? A to wszystko bez diet i liczenia kalorii!

Liczba miejsc ograniczona! Zapisz się już teraz, żeby wziąć udział.

Jeśli nie dostałaś potwierdzenia zapisu na webinar – napisz w zakładce kontakt

Webinar odbędzie się za: 

Dni
Godz.
Min.
Sek.
PRZEDSPRZEDAŻ ZAKOŃCZONA

Dołącz bezpłatnie do webinaru w ten czwartek

Jak schudłam 15 kg (a przy okazji odchudziłam męża o 25 kg), w zaledwie 9 miesięcy? A to wszystko bez diet i liczenia kalorii!

Dni
Godz.
Min.
Sek.
PRZEDSPRZEDAŻ ZAKOŃCZONA

Liczba miejsc ograniczona! Zapisz się już teraz, żeby wziąć udział.

Jeśli nie dostałaś potwierdzenia zapisu na webinar – napisz w zakładce kontakt

Webinar na żywo poprowadzi:

Ola Kilen-Zasieczna

Dietetyczka z 12-letnim doświadczeniem oraz właścicielka Poradni Dietetycznej JeszFresh

Twoja prywatność

Używamy plików cookie i podobnych technologii, aby personalizować treści i zapewniać lepszą jakość naszych usług. Klikając „Akceptuję” lub włączając opcję w Ustawieniach plików cookie, wyrażasz na to zgodę zgodnie z naszą polityką prywatności.

[latepoint_customer_dashboard]